PATARIMAI
00370 52 05 89 85

Konsultacija apie padangas Seat

Paieška apie lengvusius automobilius:

Seat

Dėja tai yra įmanoma, kad mūsų kataloge yra ne visos transporto priemonės, taip pat šiame sąraše tikriausiai dar yra klaidų. Prašome informuoti mus, jeigu jūs nesuradote jūsų transporto priemonės arba suradote klaidų.

Gamintojas: Seat [keisti]
Modelio eilė:

 Padangos Seat automobiliams

Ispanų automobilių gamintojas Seat įsikurė 1950 metais. Nuo dešimtojo dešimtmečio pusės, Seat priklauso Volkswagen kompanijai. Dažniausiai, ši įmonė siūlo sportinius automobilius iš kompaktinės ir vidutinės klasės. Populiariausi modeliai tai :

daugiau ...
  • Seat Alhambra
  • Seat Altea
  • Seat Exeo
  • Seat Ibiza
  • Seat Leon

Kadangi Seat gamina daugiausia mažus automobilius, padangų pasirinkimas yra taip pat apribotas. Dažniausi padangų Seat automobiliams dydžiai tai:

  • 155/70 R13
  • 175/70 R13
  • 185/60 R14
  • 205/55 R16

Kad padėtų suprojektuoti geresnę standartinę įrangą, Seat bendradarbiauja su įvairiais padangų gamintojais. Pavyzdžiui, Seat Leonyra aprūpintas Bridgestone padangomis. Seat Ibiza modelis turi įrengtas padangas Michelin Energy , tačiau Seat Altea naudoja Continental Premium Contact. Rekomenduojama patikrinti automobilio registracijos liudijimą ir jo kitus techninius dokumentus prieš perkant padangas. Jie nurodo padangas, kurios buvo gamintojo rekomenduojamos, nes tik tokiu būdu galite įsitikinti, kad gamintojo deklaruojamos savybės kaip pvz. kuro sąnaudų ir tiukšmo lygis būtų išlaikytos.

Saugumas su padangomis Seat automobiliui

Padangų Seat kokybė tai svarbus saugumo veiksnys. Dažniausiai, visos padangos įrengtos yra tokio paties tipo. Padangos sumontuotos toje pačioje ašyje turi pasižymėti tokiomis pačiomis savybėmis. Aukštos kokybės padangos garantuoja optimalų sukibimą bet kokiomis oro ir kelių sąlygomis. Svarbus yra tarp kitko sukibimas su šlapia kelio danga. Tokiu būdu, stabdymo atstumas yra žymiai sutrumpintas ant šlapio kelio. Išskyrus saugumo savybes, efektyvumas yra irgi svarbus perkant padangas. Ieškokite padangų Seat automobiliui su žemu paspriešinimu riedėjimui, nes tai leidžia užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir žemas kuro sąnaudas, tuo pačiu laiku tobulinant vairavimo komfortą. [X]

© 1999-2016 by Delticom / reifendirekt.lt 18.01.2016 07:08