Pristatymo ir mokėjimo sąlygos

www.reifendirekt.lt yra AB Delticom, Hanoveris, Vokietija, interneto pasiūlymas.

 Visos mūsų nurodytos kainos yra su PVM.

Jeigu Jūs norite, kad padangos būtų pristatytos užsienyje, prašome atkreipti dėmėsį į ypatingas sąlygas.

Mūsų pristatymo alternatyvos:

Jūsų užsakytų prekių pristatymo laikas Lietuvoje yra 3-6 darbo dienos. Jūs galite pasirinkti vieną iš 3 prekių pristatymo alternatyvų
 1. Jūs norite gauti padangas į namus. Tada mes pristatysime jas tuo pačiu adresu, kaip ir sąskaitą už prekes. Tuo atveju Jūs patys galite pakeisti padangas  arba nuvežti jas į savo pasirinktą autoservisą.
 2. Jūs norite nusiųsti padangas vienam iš montavimo partnerių arti savęs. Tam prašome pasirinkti „Siųskite mano prekes montavimo partneriui". Kitame žingsnyje Jums bus pasiūlyti arti Jūsų esantys montavimo partneriai. Jūs galite pasirinkti vieną iš jų, arba – jeigu Jūs pvz. šiuo metu nesate namuose – kitą montavimo partnerį. Mes susisieksime su Jūsų pasirinktu montavimo partneriu ir pristatysime Jūsų užsakymą jo adresu.
 3. Jūs pageidaujate, kad padangos būtų pristatytos kitu adresu. Tada prašome nurodyti pristatymo adresą ir, jeigu Jūs negalėsite priimti padangas asmeniškai, taip pat to asmens vardą ir pavardę, kuris turės teisę gauti jūsų užsakytas prekes.

Į Jūsų klausimus pristatymo serviso tema mes Jums mielai atsakysime reifendirekt-lt@delti.com

Tuo atveju, jeigu Jūs užsakote tik vieną padangą, mes priskaičuosime papildomai 10 EUR antkainį.

Mūsų mokėjimo sąlygos

Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų prekių kainos yra nebrangios. Mes galime jas laikyti tik tuo atveju, jeigu mūsu prekės bus tikrai apmokėtos. Jūs turite galimybę pasirinkti, kaip norite mokėti:
 1. Kreditine kortele Jūs mokate patogiai. Mes prķmame Visa ir Mastercard. Jūs įrašote savo kreditinės kortelės duomenis, mes pristatome Jūsų prekes ir paimame pinigus iš Jūsų sąskaitos po prekių pristatymo: jeigu Jūs nenorite pranešti savo pilno kortelės numerio internetu, tada prašome padaryti tai faksu arba telefonu
 2. Pervedimo būdu Jūs galite pervesti pinigus. Banko sąskaitos numerį, į kurį galite pervesti pinigus, surasite užsakymo patvirtinime, kurį gausite iš mūsų. Po to, kai mes gausime Jūsų pinigus, mes išsiųsime Jūsų užsakytas prekes.

  AB DELTICOM AG
  NORDEA BANK FINLAND PLC LITHUANIA BRANCH
  Didzioji g. 18/2
  LT-01128 Vilnius, Lithuania
  Sąskaitos numeris: 30003027895
  Banko kodas: 21400
  SWIFT: NDEALT2X
  IBAN: LT592140030003027895

Į Jūsų klausimus apie mūsų mokėjimo sąlygas mes Jums mielai atsakysime reifendirekt-lt@delti.com

Mūsų adresas:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hannover
Deutschland
Telefonas: 00370 52 05 89 85
Faksas: 00370 52 14 05 33

Prašome nesiųsti jokių padangų šiuo adresu, nes jų nepriimsime. Prašome mums paskambinti arba parašyti el. laišką adresu reifendirekt-lt@delti.com. Tada mes atsiimsime iš Jūsų padangas.

© 1999-2021 by Delticom / reifendirekt.lt