PATARIMAI
00370 52 05 89 85
Automobilio markė Padangos

A

Alfa Romeo

Alfa Romeo Padangos

Italų Alfa Romeo gamina sportinius automobilius įžvalgiems klientams. Automobilių gamintojas įstojo į Fiat grupę 1986.
Alpina

Alpina Padangos

Alpina markė yra labai populari tarp sportiškų automobilių mėgėjų. Gamintojas siūlo tiuningo automobilius, kurie remiasi BMV gaminių linija.
Aston Martin

Aston Martin Padangos

Britiškas sportinių automobilių gamintojas sugebėjo sukurti lenktyninius automobilius bendram naudojimui 20 amžiaus pradžioje.
Audi

Audi Padangos

Audi gamina premium klasės automobilius su ypatinga sportiška įranga. Šiandien Audi yra vienas pirmaujanęčių automobilių gamintojų pasaulyje, ypač atsižvelgiant į vidutinės, aukštesnės vidutinę ir aukštesnės klasės automobilius.

B

Bentley

Bentley Padangos

Bentley yra vienas pirmaujančių prabangių automobilių gamintojų.
BMW

BMW Padangos

BMW, vokiečių aukštos kokybės automobilių gamintojas, padarė didelį įspūdį vairuotojams visame pasaulyje. Pats BMW yra aktyviai įtrauktas į naujų padangų tobulinimą.
BMW M

BMW M Padangos

BMV M GmbH tai automobilių gamintojo BMV dukterinė įmonė ir yra atsakingas už kai kurių modelių aukštos kokybės modifikacijų tobulinimą ir įdiegimą

Bugatti Padangos

C

Cadillac

Cadillac Padangos

Markė Cadilac yra Amerikos automobilių įmonės General Motors dalis, kuri specjalizuojasi aukštesnės klasės automobilių gamyba. Iki 1970 metų, ši markė buvo žinoma dėl savo didelių matmenų automobilių.
Chevrolet

Chevrolet Padangos

Automobilių gamintojas Chevrolet buvo įsteigta Amerikos Jungtinių Valstijų 1911. Šiandien įmonė siūlo savo platų asortimentą visame pasaulyje.
Chrysler

Chrysler Padangos

Tradicinis Amerikos gamintojas su gana turtinga istorija. 2011, Fiat Group tapo daugumos Chrystler Group LLC akcininku.
Citroen

Citroen Padangos

Citroen markės istorija prasidėjo 1919, kai pirmas Citroen A Tipas įėjo į gamybą. Šiandien markė yra vienas didžiausių Europos automobilių gamintojų. Asortimentas nuo mažų lengvųjų iki verslo klasės ir krovinių automobilių.

D

Dacia

Dacia Padangos

Dacia yra gamintojas žinomas dėl savo palankių kainų automobilių. Įmonė buvo įsteigta 1966, bendradarbiaujant su Prancūzų automobilių gamintoju Renault.
Daewoo

Daewoo Padangos

Daewoo yra General Motors duktrinė įmonė specializuojasi mažų ir kompaktinių automobilių gamyba.
Daihatsu

Daihatsu Padangos

Daihatsu yra žinomas ypač dėl savo kompaktinių automobilių. Gamintojo gamybos linija yra papildyta kai kuriais SUV modeliais ir įvairiais furgonais.
Dodge

Dodge Padangos

Dodge yra JAV automobilių markė, Chrystler Group LLC dalis. Dodge buvimas Europos rinkoje labiausiai remiasi iš Amerikos importuotais automobiliais.

F

Ferrari

Ferrari Padangos

Ferrari automobiliai priklauso įspūdingiausiems automobiliams visoje mechanikos istorijoje. Italų sportinių ir Formulės 1 lenktyninių automobilių gamintojas priklauso 90% Fiat Grupei.
Fiat

Fiat Padangos

Fiat S. p. A buvo įsteigta 1899. Per dešimtmečius Italų automobilių gamintojas tapo vienas iš didžiausių automobilių gamintojų. Fiat siūlo turtingą mažų ir kompaktinių automobilių asortimentą.
Ford

Ford Padangos

Ford yra vienas didžiausių automobilių gamintojų visame pasaulyje ir visur džiaugiasi populiarumu. Dėl savo ekstensyvios automobilių gamybos linijos gali užtikrinti visus poreikius ir atitinka įvairius lūkesčius.

H

Honda

Honda Padangos

Hondos asortimentą sudaro daugiausia šeimos automobiliai. Japonų įmonė vystosi, kuria ir pardavinėja atutomobilius, motociklus, jūrų transporto priemonių varikliai, energijos generatoriai ir motorizacijos asortimentas pasauliniais mąstais. Honda yra pasaulio didžiausias vidaus degimo variklių gamintojas.
Hyundai

Hyundai Padangos

Hyundai yra vienas jaunausių automobilių gamintojų. Įmonė buvo įsteigta 1969 ir po 8 metų pradėjo prekiauti savo pirmais automobiliais. Užėmė mažai laiko kai Hyundai tapo vienas pirmaujančių automobilių gamintojų ir jų automobiliai yra parduodami visame pasaulyje. Jie specjalizuojasi šeimos, furgonų, SUV ir sportinių automobilių gamyba.

I

Infiniti

Infiniti Padangos

Infiniti yra gamintojo Nissan prabangos automobilų gamybos filiala.
Isuzu

Isuzu Padangos

Japonų automobilių gamintojas Isuzu yra labiau žinomas dėl savo specjalizuotų automobilių, kaip ORV ir pickupai. Todėl jų nerpiklausomai gaminamų automobilių sąrašas yra trumpas.
Iveco

Iveco Padangos

J

Jaguar

Jaguar Padangos

Jaguar yra Britiško daugatautis automobilių gamintojas, kuris specjalizuojasi sportinių ir prabangos automobilių gamyba. Dažniausiai Jaguaro automobiliai turi didelės galios variklį ir dėl to jiems reikia nuo 16 iki 21 colių padangų.
Jeep

Jeep Padangos

Jeep markė pasižymi aukštos kokybės visureigių gamyba, kuri atitinka net aukščiausius lūkesčius. Vienas populiariausių modelių yra Jeep Cherokee.

K

KIA

KIA Padangos

KIA yra antras automobilių gamintojas Pietų Korėjoje ir parduoda savo mašinas visame pasaulyje. Jų ekstensyvi gamybos linija apima viską, nuo mažų automobilių iki didelių šeimos mašinų it furgonų.

L

Lada

Lada Padangos

Lada ilgai buvo Rusijos ir Rytų Europos didžaiusiu automobilių gamintoju. Per daugelį metų, bendradarbiavo su kitais mašinų gamintojais.
Lamborghini

Lamborghini Padangos

Italų automobilių gamintojas su įtūžusio buliaus logo gamindavo unikalius sportinius automobilius iki 1964-ųjų ir 1988-ais buvo integruota į Volskwagen Grupę kaip Audi AG dalis.
Lancia

Lancia Padangos

Lancia buvo vienas anksčių automobilių inžinerijos pionierių ir vaidino visada didelį vaidmenį lenktynėse. Nuo 1969 metų Fiat Grupės dalis, šiandien palaiko stiprius ryšius su kitu automobilių gamintoju Chrysler.
Land Rover

Land Rover Padangos

Atsižvelgiant į aukštos kokybės visureigių automobilių tobulinimą, Land Rover yra vienas žinomiausių ir populiariausių markių. Land Roverio pasirinkimas yra neišvengiamas tiems, kurie važiauoja daug už kelių ribų. Anglų markė t.k. turi savo šaknis solidžių ukio mašinų gamyboje.
Lexus

Lexus Padangos

Lexus yra vienas žinomiausių didelių šeimos ir varslo klasės automobilių gamintojų. Lexus markė tai Japanese Toyota Motor bendrovės dalis ir atkreipia didelį dėmesį į važiavimo komfortą.

M

Maserati

Maserati Padangos

Itlalų sportinių automobilių gamintojas su trišakio simboliu. Anksčiau labai sėkminga, nepriklausoma lenktyninių automobilių markė įstojo į Fiat Grupę.
Maybach

Maybach Padangos

Maybach gamintojas gamindavo ir parduodavo prabangius limuzinus kaip vokiečių duktrinė įmonė Daimler AG. Maybach buvo pakeistas Mercedesu S-Class.
Mazda

Mazda Padangos

Mazda gamina mažus kompaktiškus automobilius, vidutinių klasių automobilius, Taip pat sportinių automobilių ir visureigių. 1959 metais bendrovė pagamino pirmuosius keleivinius automobilius. Šiandien

Mclaren Padangos

Taip kaip britų bendrovės filialas McLaren Group užsiema produkcijomis sportinėms automobiliams.Automobiliai šios markės gaminami mažais kiekiais.
Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Padangos

Mercedes-Benz tai vienas iš populiariausių autombilių gamintojų pasaulyje.Jis yra registruotas prekinių įmonės ženklų Daimler AG. Automobiliai Mercedes klientams užtikrina aukšta važiavimo komfortą.
MG

MG Padangos

MG tai tradicinė britų automobilių markė. Po banktoto MG Rover automobiliai šios markės gamina Shanghai Automotive Industry Corporation.
Mini

Mini Padangos

Mini tai markė britų gamintojo mažų automobilių priklausanti British Motor Corporation (BMC), per viasa savo istorija buvo kuriamas pagaminamas keliais licencijavimo partneriais,tokiais kaip Austin, Morris i Rover. Automobiliais Mini greitai pasiekė kultą automobilių statusą. Po perėmimo BMW, markė Mini įgavo naują dizainą.
Mitsubishi

Mitsubishi Padangos

Mitsubishi yra gaminama Japonijoje. Markė priklauso didžiausiems gamintojams kompatiškų automobilių ir vidutinės klasės automobiliams pasaulyje. Šituos markės pasiūloje Jus galite rasti visureigių ir Van automobiliams.

N

Nissan

Nissan Padangos

Kai pirmus automobilius japoniškų gamintojų buvo išsiųsti iš esmės į Australiją, Nissan pradėjo eksportuoti automobilius į pasaulinį turgų. Įmonės pasiūloje Jus taip pat galite rasti kompaktiškiems ir vidutinio klasėms automobiliams , bei sportinėms ir visureigiams.

O

Opel

Opel Padangos

Originalus vokiškas gamintojas markės Opel priklauso iš dalies amerikietiškam koncernui General Motors ir parduoda savo automobilius ne tik Europoje, bet tokiuose šalyse kaip Kinija,Australija, Singapuras. Klientai vertina patikimumą atskiras modelius Opel.

P

Peugeot

Peugeot Padangos

Jau 1891 metais prancuziškas koncernas Peugeot pradėjo automobilių masinė gamyba. Peugeot priklauso koncernui PSA, kur yra gaminamas ir Citoen. PSA Group tai yra antras pagal dydį po Volkswagen AG europėtiškas automobilių gamintojas.
Pontiac

Pontiac Padangos

Turtinga tradicijomis markė Pontiac iki 2010 m. buvo iš dalies amerikietiško koncerno General Motors. Po žlugimo General Motors baigė produkcija. Pontiac buvo simboliu sportiniu automobiliu vidutiniu kainų segmente su pasiūla adresuotiems jauniems gavėjams.Modelis Firebird Trans Am laimėjo daug populiarumo po atidarymo dar 80-taisiais metais viena iš pagrindinių vaidmenų gerai žinomų amerikietiškų serialu.
Porsche

Porsche Padangos

Porche, daugeliui vairuotojų yra markė apimanti sportinius automobilius ir turinti savo gamybos lūžį 1963-ais su Porche 911. Porche tai taip pat vienas nedaugelio automobilių gamintojų aktyviai įtrauktas į padangų gamybą.
Proton

Proton Padangos

Malaiziškas automobilių gamintojas Proton kilo 1983 metais su japonu-malaiziškų bendradarbiavimu tarp Mitsubishi markės ir Heavy ndustries of Malaysia įmonės. Gamyba prasidėjo 1985 metais.

R

Renault

Renault Padangos

Renault tai markė viena iš daugiausiai praduodamų automobilių Europoje. Plačioje pasiūloje šituos markės, kievienas ras sau tinkama automobilį.
Rolls-Royce

Rolls-Royce Padangos

Kaip tradicinė Anglų markė Rolls-Royce buvo per ilgą laiką prabangių limuzinų gamybos pionieriu. Ypač tokios būdingos savybės kaip į radiatorių panašus didelis bamperis ir prekių ženklas Spirit of Ecstasy sudaro Rolls-Royce renomę. Po Volkswagen Grupės perėmimo 1988-ais, aukštos klasės markė buvo parduota BMV 2000-ais.
Rover

Rover Padangos

Rover tai Didžiosios Britanijos kilmės automobilių gamintojas. Įmonė turi didelė istorija. Nuo 1980 metu atpažinimu ženklų yra vikingų valtys.

S

Saab

Saab Padangos

Švediška markė Saab gamina visų pirma patikimus automobilius aukštesnės viduriniosios klasės aukštos ridos.
Seat

Seat Padangos

Ši ispaniška markė įkurta 1950 metais. Nuo 90-ųjų metų vidurio Seat priklauso Volkswagen koncernui. Įmonė gamina iš esmės sportinius automobilius vidutinės klasės ir kompaktiškus.
Skoda

Skoda Padangos

Čekų automobilių gamintojas Skoda buvo įsteigta 1925-ais, įmonėms Laurin ir Klement susijungus. Automobilių gamybos linija buvo Volswageno AG perimta 1991-ais, kas pradėjo Skodos sėkmingą erą.
Smart

Smart Padangos

Šie maži, kompaktiniai automobiliai priklausantys Daimler AG, yra labai populiarūs, ypač tarp vairuotojų važiuojančių dažniausiai miestuose.
Ssangyong

Ssangyong Padangos

Ketvirtas didžiausias Pietų Korėjos automobilių gamintojas SsangYoung Motor specjalizuojasi AWD ir FWD mašinų gamyba. SsangYoung įstojo į technologinę partnerystę su Mercedes-Benz 1991-ais.
Subaru

Subaru Padangos

Subaru yra vienas didžiausių pasaulyje AWD automobilių gamintojų. Be stiprių SUVų, Japonų mašinų gamintojas siūlo taip pat mažus ir didelius šeimos automobilius.
Suzuki

Suzuki Padangos

Japonų motorizacijos koncernas Suzuki buvo įsteigtas jau 1909-ais, o kurti kompaktinių automobilių projektus pradėjo nuo 1937, ir šiandien, Suzuki daugiausia specjalizuojasi mažų šeimos automobilių gamyba papildyta kai kuriais didesniais modeliais bei įvairiais SUVais.

T

Tesla Padangos

The California marke paremta įmonė tesla Motors Inc. specjalizuojasi elektrinių automobilių ir elektrinių traunkinių gamyba.Turėdama pagrindinį tikslą konstruoti teršalų neišmentančius automobilius, Tesla pagamino kai kuriuos mašinų modelius ir parduoda įvairius elementus motorizacijos įmonėms.
Toyota

Toyota Padangos

Japoniškas automoblių gamintojas , įmonė Toyota pardavė 2007 metais 9,5 milijonų automobilių. Toyota tapo didžiausių gamintojų pasaulyje. Vairuotojai iš viso pasaulio vertiną patikimumą šitos markės. Toyotos pasiūla labai turtinga ir apima visas automobilių rūšis.

V

Volkswagen

Volkswagen Padangos

Vokiškas koncernas Volkswagen Aktiengesellschaft (AG) tai didžiausias Europoje ir trečias pasaulyje automobilių gamintojas. Volkswagen AG patronuoja tokias markės kaip : Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat, Skoda ir VW. Kultinis modelis Volkswageno XX amžiuje buvo "Garbus".
Volvo

Volvo Padangos

Volvo tai švedų automobilių gamintojas, kuris siūlo ekstensyvų didelių šeimos mašinų asortimentą, verslo klasės, prabangos automobilius ir SUVus. Volvo automobiliai yra apskritai žinomi dėl savo galimų įveikiamų distancijų.
Kainos galioja (jeigu nepaminėta kitaip) už vienetą su PVM ir siuntimo šlaidomis Lietuvoje.

© 1999-2020 by Delticom / reifendirekt.lt